Den pro rodinu s dětmi

Zábavné odpoledne pro všechny děti, rodiče, babičky, dědečky...

Sobota 25.5.2019 od 14:00 do 18:00

Park u Chodovské tvrze

 

Hry, kvízy, skákací hrad, bootcamp, Fešárna, fotobudka, tvořivý koutek, vynikající open air kavárna FlatWhite Coffee, adrenalinová atrakce a další. Přijďte si užít krásné odpoledne!

Hlavní myšlenkou je dát prostor celé rodině, aby si odnesla společný zážitek. Nejde jen o to, aby se vyřádily děti, ale spolu s nimi i rodiče a prarodiče. :-)

Den pro rodinu zahrnuje:

  1. Hledání pokladu
  2. Hudební a taneční vystoupení
  3. Výtvarný koutek pro nejmenší
  4. Skákací a nafukovací atrakce

– Hledání pokladu je hra složená ze šesti stanovišť, které zajišťují dobrovolníci. Účastníci na každém stanovišti po splnění úkolu dostanou část šifry. Po složení všech kousků zjistí, kde je ukrytý poklad (odměny pro účastníky – omalovánky, autíčka, bublifuky, drobné hry, psací a výtvarné potřeby, apod.) Rodinám na každém stanovišti nabídneme dvě možnosti obtížnosti: např. kladkový luk pro starší děti a jejich rodiče, a vedle toho hod míčkem do panáka pro menší děti, tak aby byl úkol splnitelný.

– Hudební a taneční vystoupení se odehrávají na podiu v parku. Jsou určena pro kapely, děti ze základních a mateřských škol a zájmových dětských souborů. Veškerá vystoupení mají pevný harmonogram a jsou propojována moderátorem. Vše zajišťuje technický tým s profesionálním zvukařem.

– Tvořivý koutek je pro menší děti, kde si za pomoci rodičů a pod vedením zkušené výtvarnice mohou něco vytvořit a odnést.

 

 

 

Víkendovka pro školní děti ve věku 7 - 13 let

V průběhu roku pořádáme několik víkendových akcí pro děti. Nyní bychom vaše děti rádi na jednu takovou akci pozvali. Víkendovka se uskuteční o víkendu 10.-12.5.2019 na úplně novém místě, v atraktivní lokalitě nedaleko Janských lázní, v chatě Muchomůrka. Je určena pro všechny děti školního věku až do 13 let. Více informací naleznete na letáčku - viz níže. Přihlašování probíhá formou napsání emailu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), pokud možno co nejdříve, nejpozději však do neděle 5.5.2019.

Údaje v přihlášce:

Jméno a příjmení dítěte:

Datum narození:

Bydliště:

Jméno zákonného zástupce a tel. kontakt:

Omezení - alergie, léky, speciální diety - alergie na potraviny apod.: 

Za tým vedoucích:

Alice Karešová Makovičková

Tel. 777 101 021

 

 

 

Podívejte se na fotogalerievidea

 

Hlavní koordinátor:

Tomáš Süss, DiS. je asistentem biskupa Apoštolské církve a pastorem Církve bez hranic, Praha - Jižní město. Rád sportuje, cestuje, jí dobré jídlo, miluje Boha, svou rodinu, lidi okolo a i sám sebe. :-)
Loading...
Loading...