Koučink

Koučování je proces zaměřený na jednotlivce či celou organizaci/skupinu s cílem podpořit osobnostní růst a dosažení žádoucího cíle. Umožňuje řešit jejich potřeby, které jsou v danou chvíli pro současnost i budoucnost aktuální.

Nabízíme koučovací setkání pro ty,

• kteří vědí, co chtějí, ale nevědí přesně jak postupovat, jak toho dosáhnout
• kteří nevědí, co v dané situaci chtějí či potřebují a rádi by to objevili a vydali se novou cestou

Nejčastěji se jedná o posloupnost 4-6 schůzek o délce cca 1 - 1,5 hodiny, je možné využít i jen jednorázovou konzultaci.

Nabídka je určena jednotlivcům či menším skupinám. Cena za jedno setkání je 600 Kč.

Koučing probíhá po předchozí domluvě v zasedacích prostorech CBH, které jsou v domě Radost - Náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3. 

Kontakt: Dana Bobková, +420 608 145 005, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Kouč:

 

 

Mgr. Dana Bobková vystudovala ETF, UK bakalářský obor Pastorační a sociální práce a magisterský obor Křesťanská krizová a pastorační práce – diakonika. Absolvovala výcvik Rodinná a párová terapie a systemický výcvik Koučování a moderace. Má za sebou více než 200 hod praxe individuálního či skupinového koučování. Pracovala v neziskové organizaci o. s. Lata jako poradce pro sociálně znevýhodněné rodiny.

Loading...
Loading...