Koučing a pastorace

Koučování je proces zaměřený na jednotlivce či celou organizaci/skupinu s cílem podpořit osobnostní růst a dosažení žádoucího cíle. Umožňuje řešit jejich potřeby, které jsou v danou chvíli pro současnost i budoucnost aktuální.

Nabízíme koučovací setkání pro ty,

• kteří vědí, co chtějí, ale nevědí přesně jak postupovat, jak toho dosáhnout
• kteří nevědí, co v dané situaci chtějí či potřebují a rádi by to objevili a vydali se novou cestou

Nejčastěji se jedná o posloupnost 4-6 schůzek o délce cca 1 - 1,5 hodiny, je možné využít i jen jednorázovou konzultaci.

Nabídka je určena jednotlivcům či menším skupinám. Cena za jedno setkání je 600 Kč.

 

Pastorace je péče o lidi v konkrétních životních podmínkách ve světle a síle evangelia. Vychází z minulosti člověka, řeší současnou situaci a budoucnost. Opírá se o biblické poselství a staví na biblických pravdách evangelia.

Nabízíme pastorační setkání pro jednotlivce či menší skupiny, počet setkání je individuální, dle konkrétní potřeby.
Tato setkání jsou zdarma.

Jak koučink, tak i pastorace probíhá v prostorách CBH, Korunní 30, Praha 2 nebo - po dohodě - na jiném vhodném místě.

Kontakt: Dana Bobková, +420 608 145 005, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Kouč a poradce:

 

 

Mgr. Dana Bobková vystudovala ETF, UK bakalářský obor Pastorační a sociální práce a magisterský obor Křesťanská krizová a pastorační práce – diakonika. Absolvovala výcvik Rodinná a párová terapie a systemický výcvik Koučování a moderace. Má za sebou více než 200 hod praxe individuálního či skupinového koučování. Pracovala v neziskové organizaci o. s. Lata jako poradce pro sociálně znevýhodněné rodiny.

Loading...
Loading...