Poradenství - terapie

Nabízíme odbornou poradenskou a psychoterapeutickou pomoc v obtížných životních situacích, při řešení vztahových problémů, problémů při výchově, v případě psychických obtíží (např. deprese, stavy strachu a úzkosti). Kromě odborného zázemí vycházíme z biblických principů, služby však nabízíme klientům bez rozdílu vyznání.

Poradenství probíhá po předchozí domluvě v zasedacích prostorech CBH, které jsou v domě Radost - Náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3. Nabídku lze využít k jednorázové konzultaci, několika navazujícím setkáním nebo dlouhodobější terapii.

Objednat se můžete v pracovní dny na tel. čísle 604 479 842 anebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Cena za jedno individuální sezení (50 minut) je 500 Kč. Sezení je možné bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin před domluveným termínem.

 

Poradce:

Mgr. Veronika Dziamová vystudovala obor sociální práce na FF UK a sociologie – psychologie na FSS MU. Absolvovala pětiletý terapeutický výcvik v logoterapii a existenciální analýze (SLEA), výcvik telefonické krizové intervence, kurz managementu lidských zdrojů „Koučování a moderování“, kurz Systemická práce s rodinou a řadu dalších. Pracovala v Centru pro otázky migrace, více než 10 let pracovala v o. s. Lata nejdříve s dobrovolníky, pak s dospívajícími klienty a nakonec s rodiči a rodinami a to formou poradenské i terapeutické práce.

 

Loading...
Loading...