Manželství a partnerské vztahy

Gala večer pro manželské páry 

Přátelé, opět po roce je tu Gala večer pro manželské páry. Čeká vás vynikající tříchodová večeře s nádherným výhledem na Prahu, krátké inspirativní zamyšlení Dobroslava Makovičky o našich vztazích v manželství, vystoupení zpěváka K.Hermese k poslechu i tanci, diskuse, tombola a další překvapení. Máte se opět na co těšit a věříme, že budete i dlouho vzpomínat. Pozvěte i vaše další přátele a přijďte si užít tento před valentýnský večer :-)  

KDY: úterý 4.února 2020

V KOLIK: 19:00 - 21:30

KDE: Restaurace Střelecký ostrov, Praha 1

ZA KOLIK: 800,- za pár  (číslo účtu pro zaslání poplatku: 2000711397/2010, VS 3093, poznámka = vaše jméno)

Přihlašování a rezervace míst do 28.1.2020. (Z důvodu naplnění kapacity již není možné se přihlašovat. Omlouváme se.) 

Udělejte si čas pro vaše manželství a přijďte si užít příjemný večer!

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

Pro inspiraci z našich akcí se můžete podívat do naší Fotogalerie.

 

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské poradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

Neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty. Další informace a nabídka v sekci Poradenství - terapie. 

 

Oddávání a příprava na manželství

Vstoupit do manželství je jedním z nejodvážnějších kroků, který můžeme v životě podniknout. Odvážný proto, protože manželství není vždy úplně jednoduchá a snadná věc - ale i přesto je nebo se může stát jednou z nejkrásnějších a skutečně výjimečných věcí, která nám byla dána.

Pokud se chystáte vstoupit do manželství a chtěli byste se na to alespoň trochu připravit, kontaktujte nás skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty. Nabízíme individuální setkání nebo účast na kurzech Příprava na manželství.

 

Hlavní koordinátoři, poradci a oddávající:

Alica a Dobroslav Makovičkovi mají dlouholeté zkušenosti s poradenstvím. V roce 2018 oslavili 40 let od jejich svatby, vychovali tři dcery, prošli si mnoha životními situacemi a čelili mnoha životním zkouškám. Proto neváhejte využít jejich moudrosti, bohabojnosti a mnoha životních zkušeností, které stačili za svůj život načerpat.

 

Poradce:

Mgr. Veronika Dziamová vystudovala obor sociální práce na FF UK a sociologie – psychologie na FSS MU. Absolvovala pětiletý terapeutický výcvik v logoterapii a existenciální analýze (SLEA), výcvik telefonické krizové intervence, kurz managementu lidských zdrojů „Koučování a moderování“, kurz Systemická práce s rodinou a řadu dalších. Pracovala v Centru pro otázky migrace, více než 10 let pracovala v o. s. Lata nejdříve s dobrovolníky, pak s dospívajícími klienty a nakonec s rodiči a rodinami a to formou poradenské i terapeutické práce. Kromě individuálního poradenství se zabývá také párovou problematikou,absolvovala výcvik párové terapie vycházející z existenciálně-analytického přístupu, kurz manželských večerů, podílí se na realizaci tematických večerů pro páry.
Loading...
Loading...