Manželství a partnerské vztahy

Tematický večer pro manželské páry 

 

Aby naše vztahy v manželství mohly neustále vzkvétat a měli jsme z nich radost,  je třeba do nich investovat a pracovat na nich.

Zveme vás na další z Tematických večerů pro manželské páry, který jsme tentokrát nazvali TOXINY V MANŽELSTVÍ.

Čekají vás interaktivní workshopy, kdy se budeme zamýšlet nad faktory, které dokáží zničit nejedno manželství. Existují nějaké protilátky? Během večera proběhne i slosování vašich přihlášek o zajímavé ceny. Pokud byste měli zájem o hlídání vašich dětí, je možné ho za poplatek (100,-Kč za dítě + sourozenecké slevy) zajistit v místní dětské herně. Váš zájem prosím uveďte v přihlášce.

KDY: čtvrtek 14.11.2019

V KOLIK: 19:00 - 21:00

KDE: Sborový dům Milíče z Kroměříže, Donovalská 53, Praha 11

ZA KOLIK: 300,- za pár 

Během večera je zajištěné občerstvení!

Přihlašování a rezervace míst do 10.11.2019 prostřednictvím tohoto formuláře

Udělejte si čas pro vaše manželství a přijďte si užít příjemný večer!

Těšíme se na vás!

 

 

 

Pro inspiraci z našich akcí se můžete podívat do naší Fotogalerie.

 

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské poradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

Neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty.

 

Oddávání a příprava na manželství

Vstoupit do manželství je jedním z nejodvážnějších kroků, který můžeme v životě podniknout. Odvážný proto, protože manželství není vždy úplně jednoduchá a snadná věc - ale i přesto je nebo se může stát jednou z nejkrásnějších a skutečně výjimečných věcí, která nám byla dána.

Pokud se chystáte vstoupit do manželství a chtěli byste se na to alespoň trochu připravit, kontaktujte nás skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty. Nabízíme individuální setkání nebo účast na kurzech Příprava na manželství.

 

Hlavní koordinátoři, poradci a oddávající:

Alica a Dobroslav Makovičkovi mají dlouholeté zkušenosti s poradenstvím. V roce 2018 oslavili 40 let od jejich svatby, vychovali tři dcery, prošli si mnoha životními situacemi a čelili mnoha životním zkouškám. Proto neváhejte využít jejich moudrosti, bohabojnosti a mnoha životních zkušeností, které stačili za svůj život načerpat.
Loading...
Loading...