Manželství a partnerské vztahy

Večer pro manželské páry 

Přátelé, po delší odmlce bychom vás opět rádi pozvali na Večer pro manželské páry. Čeká vás vynikající občerstvení, krátké inspirativní zamyšlení Dobroslava Makovičky o našich vztazích v manželství, tentokrát na téma Manželské kontrasty, moderovaná diskuse a další překvapení. Máte se opět na co těšit a věříme, že budete i dlouho vzpomínat. Pozvěte i vaše další přátele a přijďte si tento večer užít :-)  

Během večera nabízíme také možnost pohlídat vaše děti, a to v místní dětské herně U lišáka (za poplatek 100,-/dítě, info v přihlášce)

KDY: středa 22.února 2023

V KOLIK: 19:00 - 21:00

KDE: Crowd Café, Na Líše 1284/12, Praha 4

ZA KOLIK: 800,- za pár  (číslo účtu pro zaslání poplatku: 2000711397/2010, VS 3093, poznámka = vaše jméno)

Přihlašování a rezervace míst do 14.2.2023 prostřednictvím tohoto formuláře ZDE.  

Udělejte si čas pro vaše manželství a přijďte si užít příjemný večer!

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

Pro inspiraci z našich akcí se můžete podívat do naší Fotogalerie.

 

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské poradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

Neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty. Další informace a nabídka v sekci Poradenství - terapie. 

 

Oddávání a příprava na manželství

Vstoupit do manželství je jedním z nejodvážnějších kroků, který můžeme v životě podniknout. Odvážný proto, protože manželství není vždy úplně jednoduchá a snadná věc - ale i přesto je nebo se může stát jednou z nejkrásnějších a skutečně výjimečných věcí, která nám byla dána.

Pokud se chystáte vstoupit do manželství a chtěli byste se na to alespoň trochu připravit, kontaktujte nás skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty. Nabízíme individuální setkání nebo účast na kurzech Příprava na manželství

Loading...
Loading...