Manželství a partnerské vztahy

BOWLING

V sobotu 25.11.2017 vás zveme na akci Bowling! Tato akce není výhradně pro manželské páry, takže můžete pozvat i vaše další přátelé, kteří by s vámi rádi vyrazili :-)

V případě potřeby nabízíme zdarma hlídání vašich dětí - v MŠ 4 medvědi, Bítovská 5, Praha 4 - Michle. Hlídání je k dispozici od 16:00 a je zajištěno našimi skvělými dobrovolníky. Cesta z MŠ do Squash Bowling Centra trvá 9 min.

Na bowling i případné hlídání dětí je nutné se předem přihlásit do 17.11.2017 a to skrze tento formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_FVNbu6vQvA49GtngDensroCUBim4Kvd3NtODNbCaKVoMPw/viewform?c=0&w=1

 

Těšíme se na VÁS!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro inspiraci z našich akcí se můžete podívat do naší Fotogalerie.

 

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské poradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

Neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty.

 

Oddávání a příprava na manželství

Vstoupit do manželství je jedním z nejodvážnějších kroků, který můžeme v životě podniknout. Odvážný proto, protože manželství není vždy úplně jednoduchá a snadná věc - ale i přesto je nebo se může stát jednou z nejkrásnějších a skutečně výjimečných věcí, která nám byla dána.

Pokud se chystáte vstoupit do manželství a chtěli byste se na to alespoň trochu připravit, kontaktujte nás skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty. Nabízíme individuální setkání nebo účast na kurzech Příprava na manželství.

 

Hlavní koordinátoři, poradci a oddávající:

Alica a Dobroslav Makovičkovi mají dlouholeté zkušenosti s poradenstvím. Vychovali tři dcery, prošli si mnoha životními situacemi a čelili mnoha životním zkouškám. Proto neváhejte využít jejich moudrosti, bohabojnosti a mnoha životních zkušeností, které stačili za svůj život načerpat.
Loading...
Loading...