Manželství a partnerské vztahy

Večer pro manželské páry

V úterý 6.2.2018 vás opět zveme na Večer pro manželské páry, tentokrát na novém krásném místě s výhledem na Prahu, v restauraci Nebozízek.

Na programu bude výborná večeře, přednáška Dobroslava Makovičky, tombola, překvapení a další. Je to čas, kdy se můžete nechat povzbudit a osvěžit vaše manželství, nechat se inspirovat a třeba také inspirovat ostatní.

Je nutné si dopředu rezervovat místa, a to do pondělí 28.1.2018 prostřednictvím tohoto formuláře.

Cena večera je 800,- za pár, včetně tříchodové večeře pro dva. 

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro inspiraci z našich akcí se můžete podívat do naší Fotogalerie.

 

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské poradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

Neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty.

 

Oddávání a příprava na manželství

Vstoupit do manželství je jedním z nejodvážnějších kroků, který můžeme v životě podniknout. Odvážný proto, protože manželství není vždy úplně jednoduchá a snadná věc - ale i přesto je nebo se může stát jednou z nejkrásnějších a skutečně výjimečných věcí, která nám byla dána.

Pokud se chystáte vstoupit do manželství a chtěli byste se na to alespoň trochu připravit, kontaktujte nás skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty. Nabízíme individuální setkání nebo účast na kurzech Příprava na manželství.

 

Hlavní koordinátoři, poradci a oddávající:

Alica a Dobroslav Makovičkovi mají dlouholeté zkušenosti s poradenstvím. V roce 2018 to bude 40 let od jejich svatby, vychovali tři dcery, prošli si mnoha životními situacemi a čelili mnoha životním zkouškám. Proto neváhejte využít jejich moudrosti, bohabojnosti a mnoha životních zkušeností, které stačili za svůj život načerpat.
Loading...
Loading...