Den pro rodinu s dětmi

V letošním roce pro vás opět chystáme Den pro rodinu - Táto, mámo, pojďte si hrát!

Zábavné odpoledne pro všechny děti, rodiče, babičky, dědečky...

Sobota 25.5.2019 od 15:00 - 18:00

Park u Chodovské tvrze

Hry, kvízy, skákací hrad, malování na obličej, tvořivý koutek, salon krásy hlavně pro maminky, vynikající open air kavárna FlatWhite Coffee, adrenalinová atrakce a další. Přijďte si užít krásné odpoledne!

Hlavní myšlenkou je dát prostor celé rodině, aby si odnesla společný zážitek. Nejde jen o to, aby se vyřádily děti, ale spolu s nimi i rodiče a prarodiče. :-)

Den pro rodinu zahrnuje:

  1. Hledání pokladu
  2. Hudební a taneční vystoupení
  3. Výtvarný koutek pro nejmenší
  4. Skákací a nafukovací atrakce

– Hledání pokladu je hra složená ze šesti stanovišť, které zajišťují dobrovolníci. Účastníci na každém stanovišti po splnění úkolu dostanou část šifry. Po složení všech kousků zjistí, kde je ukrytý poklad (odměny pro účastníky – omalovánky, autíčka, bublifuky, drobné hry, psací a výtvarné potřeby, apod.) Rodinám na každém stanovišti nabídneme dvě možnosti obtížnosti: např. kladkový luk pro starší děti a jejich rodiče, a vedle toho hod míčkem do panáka pro menší děti, tak aby byl úkol splnitelný.

– Hudební a taneční vystoupení se odehrávají na podiu v parku. Jsou určena pro kapely, děti ze základních a mateřských škol a zájmových dětských souborů. Veškerá vystoupení mají pevný harmonogram a jsou propojována moderátorem. Vše zajišťuje technický tým s profesionálním zvukařem.

– Tvořivý koutek je pro menší děti, kde si za pomoci rodičů a pod vedením zkušené výtvarnice mohou něco vytvořit a odnést.

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerievidea

 

Hlavní koordinátor:

Tomáš Süss, DiS. je asistentem biskupa Apoštolské církve a pastorem Církve bez hranic, Praha - Jižní město. Rád sportuje, cestuje, jí dobré jídlo, miluje Boha, svou rodinu, lidi okolo a i sám sebe. :-)
Loading...
Loading...