Den pro rodinu s dětmi

V letošním roce se akce Den pro rodinu - Táto, mámo, pojďte si hrát neuskuteční, ale místo toho připravujeme mini festival Zábavné odpoledne pro celou rodinu...

Zábavné odpoledne pro všechny děti, rodiče, babičky, dědečky...

Neděle 21.5.2017 od 15:00 - 18:00

Park u Chodovské tvrze

Hry, kvízy, skákací hrad, malování na obličej, tvořivý koutek, salon krásy hlavně pro maminky, vynikající open air kavárna FlatWhite Coffee, adrenalinová atrakce a další. Přijďte si užít krásné odpoledne!

V případě trvalého deště se celá akce ruší.

 

 

 

 

Sobota 21. května 2016 od 14:00 do 18:00
Park u Chodovské tvrze

Námořnická regata!

Staň se admirálem a vyber si svůj poklad…

Máš sílu, zručnost a odvahu jako pravý námořník? Tak přijď! Vyzkoušíš si šplhání do strážního koše, balanc na zábradlí zaoceánské lodi, pozorování námořnickým dalekohledem, přepravit plachetnici po moři…

"Kdo přijde v námořnickém tričku, získává ihned hodnost plavčíka!"

Aktivity jak pro děti, tak pro rodiče (obří nafukovací atrakce Wipe out Obří koule) / footbag exhibice / tvořivý koutek / skákací hrad / malování na obličej / koncert kapely Citová záležitost / Fešárna aneb proměň si šatník / vystoupení dětí ze základní školy EDUCAnet (divadlo, tanec, recitace) a dětské taneční skupiny Ježci z MŠ Mírového hnutí 1680!

V případě trvalého deště se celá akce ruší.

Pod záštitou starosty MČ Prahy 11 Ing. Jiřího Štylera.

 

Den pro rodinu 2016 

 

Hlavní myšlenkou komponovaného programu Táto! Mámo! Pojďte si hrát! je dát prostor celé rodině, aby si odnesla společný zážitek. Nejde jen o to, aby se vyřádily děti, ale spolu s nimi i rodiče!

Den pro rodinu zahrnuje:

- Komponovanou hru, která je složena ze 6 stanovišť. Účastníci na každém stanovišti po splnění úkolu dostanou část šifry, která je po složení všech kousků nasměruje k ukrytému pokladu (drobné dárky - omalovánky, autíčka, bublifuky, sladkosti, hry apod.) Na každém stanovišti jsou pro splnění úkolu vždy dvě možnosti obtížnosti (například kladkový luk pro starší děti anebo maminky anebo tatínky a vedle toho hod míčkem do panáka pro menší děti).

- Podium, které je určeno pro kapely, dětské soubory, soutěže a prezentace.

- Tvořivý koutek pro menší děti, kde si za pomoci rodičů a pod vedením zkušené výtvarnice mohou něco vytvořit a odnést.

Těšíme se, že se uvidíme!

 

Fotogalerievidea

 

Hlavní koordinátor:

Tomáš Süss, DiS. je asistentem biskupa Apoštolské církve a pastorem Církve bez hranic, Praha - Jižní město. Rád sportuje, cestuje, jí dobré jídlo, miluje Boha, svou rodinu, lidi okolo a i sám sebe. :-)
Loading...
Loading...