Osobní rozvoj

Pořádáme inspirativní zážitkové semináře a koučovací programy zaměřené na osobní rozvoj.

Jejich cílem je všestranná podpora v dosažení celosti a plnosti života a zdraví. V souladu s naším názvem (Eden) a logem (Strom života) usilujeme o jakýsi návrat do pomyslného ráje vyznačujícího se prožíváním spokojenosti, radosti, úspěchu a smysluplnosti v životě.

Tento cíl pro nás představuje integritu a harmonii čtyř hlavních složek osobnosti (tedy kognitivní, emocionální, fyzické i spirituální části) a také nalezení naplnění v nejpodstatnějších životních oblastech (v oblasti životního poslání, práce, vztahů s lidmi a rodiny).

Pokud byste se rádi zúčastnili, neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář v sekci Kontakty anebo přímo přes stránky našeho centra - www.treninkcentrum.cz.

 

Pro svůj osobní rozvoj se můžete ihned přímo inspirovat zde:

 

 

Lektor:

Mgr. Ing. Milan Bobek, MSc. je manažerem vzdělávací a konzultační firmy, VŠ vyučující na NEWTON College, akreditovaný kouč - supervizor nejvyššího stupně ČAKO a lektor. Věnuje se vzdělávání dospělých, práci se skupinou a vedení dlouhodobých výcviků v koučování, efektivní práci s lidmi a seminářů osobního rozvoje.

Loading...
Loading...